من با محدود کردن اینترنت مخالفم. قدمی بردارید:
اطلاعات بیشتر

کارنکن؛ گشتن به دنبال شغلی مورد علاقه

از اوایل ماه گذشته‌(۱۱ ام بهمن) توی دوره کارآموزی سئو با امین آرامش شرکت کردم. که این شد مشغله‌ای روی همه مشغله‌های دیگه‌ام.

دوره کارآموزی سئو
دوره کارآموزی سئو کارنکن

من امین رو به واسطه پادکست مصاحبه محور‌ش، پادکست رادیو کارنکن می‌شناسم. به لیست اپیزود‌هاش نگاهی بندازید؛ پادکست خوبی است.

خود امین آرامش و پادکست‌ش رو هم به واسطه مصاحبه‌اش با صدرا علی‌آبادی شناختم.

توی پرانتز، صدرا علی‌آبادی، وبلاگ‌نویس مورد‌علاقه منه. حتماً حتماً یک سر به وبلاگ‌ش بزنید. دست‌خالی برنمی‌گردید.

برگردیم سر قصه خودمون. امین چندوقت پیش اطلاعیه دوره جدید این کارآموزی رو گذاشته بود؛ من هم دیدم‌ش. قلقلک شدم که منم ثبت‌نام کنم، اما توجهی نکردم. تا وقتی دیدم امین کاکاوند(از وبلاگ‌نویس‌های خوب)، از کارآموز های دوره‌های قبل هست؛ من هم تصمیم به ثبت‌نام گرفتم. ایمیل زدم و مراحل رو طی کردم. 🙂

به علاقه‌ام هم نزدیک بود. کارش با کامپیوتر است و اینترنت. من هم عاشق هر‌دو! در جستجوی کاری برای نکردن-مفهوم کارنکن را با پادکست امین می‌توانید بیاموزید!- ثبت‌نام کردم؛ و از بخت‌خوش پذیرفته شدم.

امیدوارم از این دوره چیزهای خوبی یادبگیرم. و اون‌هایی که بدردخورتر هستن هم با شما به اشتراک می‌ذارم.

فعلا در مراحل اولیه دوره‌ایم. تا به اینجا خوب بوده؛ چیز‌های زیادی یادگرفتم؛ و امیدوارم به همین خوبی پیش بره. باز هم از این دوره می‌نویسم. سعی می‌کنم با هر مطلبی که اونجا می‌نویسم؛ یادداشتی هم اینجا بنویسم.

فعلا ممنون می‌شم اگر بروید و به مطلب زیر نگاهی بیندازید. این مطلب حاصل آموختن و کارکردن من تا به اینجای دوره است. اگر هم نظری داشتید، خوش‌حال می‌شم بهم بگید!

معرفی شغلهای آزاد پردرآمد در ایران + مسیر شروع آن ها

8 دیدگاه روشن کارنکن؛ گشتن به دنبال شغلی مورد علاقه

  • اگه قول میدی کامنتی که میزارم اینجا رو خودِ آقای امین آرامش****! و ***** جواب میدن،شاید بتونم به کامنت گذاشتن توی وبلاگ فکر کنم😉

  • سلام
    ما از حضور شما در تیم کارنکن بسیار خرسندیم 🌼🌼🌼

  • من هم از کارآموز های دوره ی دوم سایت “کارنکن” بودم. از ویژگی های خوب امین آرامش این هست که در یاد دادن دریغی نداره و بسیار دلسوزانه و پیگیر پاسخ گوی شما هست. یادم هست ازش سوال داشتم و باهم قرار گذاشتیم ساعت ۸ شب با من تماس بگیره. راس ساعت ۸ به من زنگ زد و تمام سوالاتم رو جواب داد!
    این که مطالب ما رو در سایتش ثبت کرده خیلی ارزشمنده و هدفش دادن اعتبار و اعتماد به نفس به ما بوده. چون من شنیدم مطالبی رو که در دوران کارآموزی سئو می نویسید، بعدا از روی سایت پاک می شه! در حالیکه در مورد سایت امین این طور نبوده!

  • سلام، اقا امین عالی هستن، حتما اگر قسمت بشه دوست دارم تو سری جدید دوره سئو شرکت کنم.
    دم شما هم گرمممم

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.